Україна здобула вже 19 медалей на Паралімпіаді-2024

Поділитися сюжетом

Українські паралімпійці у суботу, 31 серпня, здобули 11 медалей. За підсумками трьох днів Паралімпіади-2024 в Парижі у нашої збірної вже 19 нагород — одна золота і по дев'ять срібних та бронзових медалей.

Про це повідомляє "Суспільне Спорт".

У третій день Паралімпійських ігор-2024 змагання пройшли у 15 видах спорту: бочі, голболі, стрільбі з лука, бадмінтоні, велотреку, плаванні, настільному тенісі, тхеквондо, кульовій стрільбі, волейболі сидячи, баскетболі, легкій атлетиці, академічному веслуванні, регбі та тенісі.

Віктор Дідух та Ірина Шинкарьова виграли бронзу у міксті парного настільного тенісу у класі XD17 - це перша в історії медаль України у міксті на Паралімпійських іграх.

Штовхальники ядра Володимир Пономаренко та Роман Данилюк здобули срібло та бронзу у класі F12, що стало першим подвійним подіумом України на Паралімпіаді.

Єгор Дементьєв виграв срібло з велотреку.

Плавець Ярослав Денисенко став бронзовим призером у фіналі 100-метрівки на спині у класі S12.

Плавчиня Анна Стеценко здобула срібло на дистанції 100 м на спині у класі S12 та бронзу у запливі на 400 м вільним стилем.

Антон Коль став бронзовим призером на 50-метрівці на спині у класі S1.

Андрій Трусов та Євгеній Богодайко вибороли срібло та бронзу у плаванні на дистанції 200 метрів комплексним стилем у класі SM7.

У плаванні Марина Піддубна фінішувала третьою на дистанції 50 метрів вільним стилем (клас S11).